Formand

Hans Janstrup 
Gadesvinget 6, 2670 Greve tlf. 4057 8473
Mail: janstrup@hotmail.com
Medlemsskab opnås ved henvendelse til formanden (mail eller telefon).

Næstformand

Ejlif Larsen
Mail: ejlif.larsen@gmail.com  tlf.: 2360 7064 

Kasserer

Tina Sall
Mail: Tina.Sall@outlook.dk  tlf.: 6057 8988

Sekretær

Tina Sall
Mail: Tina.Sall@outlook.dk  tlf.: 6057 8988

 

Bestyrelsesmedlemmer:

Michall Cadovius
Mail: michall@wetouch.dk  tlf.: 2254 0713

Ralf Kristensen 
Mail: ralf33@live.dk tlf.: 2226 9832

Mogens Larsen
Mail: mogensln@me.com  tlf.: 2485 1224

Ove Olsen
Mail:  ove@olsen.mail.dk tlf.:2025 8847

 

Suppleant

 

Revisorer

Henrik Kjelkvist
Bjørn Kallenbach

 

Udvalg

Skolebigårdsudvalg

Ralf Kristensen 
Mail: ralf33@live.dk tlf.: 5614 3934

Hans Janstrup  
Mail: janstrup@hotmail.com  tlf.: 4057 8473

Mogens Larsen 
Mail: mogensln@me.com  tlf.: 2485 1224

Ove Olsen
Mail:  ove@olsen.mail.dk tlf.:2025 8847

 

Fagligt udvalg

Michall Cadovius
Mail: michall@wetouch.dk  tlf.: 2254 0713

Mogens Larsen  
Mail: mogensln@me.com  tlf.: 2485 1224

Ejlif Larsen
Mail: ejlif.larsen@gmail.com  tlf.: 2360 7064

 

Redaktionsudvalg: Honning Magasinet og Hjemmeside

Michall Cadovius
Mail: michall@wetouch.dk  tlf.: 2254 0713

Ejlif Larsen 
Mail: ejlif.larsen@gmail.com  tlf.: 2360 7064

Tina Sall
Mail: Tina.Sall@outlook.dk  tlf.: 6057 8988

 

Undervisnings udvalg

Ejlif Larsen 
Mail: ejlif.larsen@gmail.com  tlf.: 2360 7064

 

Dyrskueudvalg

Hans Janstrup 
Mail: janstrup@hotmail.com  tlf. 4057 8473

Michall Cadovius
Mail: michall@wetouch.dk  tlf.: 2254 0713

 

Aktivitetsudvalg

Ralf Kristensen 
Mail: ralf33@live.dk tlf.: 5614 3934

Hans Janstrup 
Mail: janstrup@hotmail.com  tlf. 4057 8473

Tina Sall
Mail: Tina.Sall@outlook.dk  tlf.: 6057 8988